Apgaismojuma autobusa kanāls
Produkta ievads
Gaisa izolēti apgaismojuma autobusi ir efektīvi enerģijas sadales risinājumi mūsdienu ēku apgaismojuma sistēmām, kuras plaši izmanto komerciālos kompleksos, biroju ēkās, viesnīcās, skolās un citās telpās. Izmantojot gaisu kā izolācijas barotni, tie apvieno drošību un elastību. Korpuss ir izgatavots no augstas stiprības alumīnija sakausējuma, kas ir viegls, izturīgs pret koroziju, un to ir viegli uzstādīt un uzturēt. Iekšējie vadītāji ir izgatavoti no augstas līdzības konservētas vara, kas satur lielisku vadītspēju un spēcīgu pretestību oksidācijai, lai nodrošinātu stabilu strāvas pārraidi. Pārvietotāji ir izolēti ar gaisu ar lielu atstarpes dizainu, izmantojot gaisa dabiskās izolācijas īpašības, lai samazinātu elektriskās noplūdes risku. Turklāt laba gaisa cirkulācija atvieglo siltuma izkliedes, nodrošinot, ka autobuss darbības laikā uztur piemērotu temperatūru un uzlabo tā strāvas nēsāšanas spēju. Produkts pieņem modulāru dizainu ar standartizētu garumu, ko var ātri savienot, izmantojot īpašus savienotājus, ietaupot instalēšanas laiku. Standarta spraudņu saskarnes uz autobusa ceļa ļauj izveidot savienojumus ar spraudņiem un spēli ar apgaismojuma armatūru, ļaujot viegli pielāgot apgaismojuma izkārtojumu, neievērojot, tādējādi ievērojami samazinot renovācijas izmaksas.
Produktu specifikācijas
| Produkta nosaukums | Apgaismojuma autobusa kanāls |
| Zīmols | Anbusway |
| Diriģenta materiāls | Vara kopne /alumīnija kopne |
| Aizsardzības klase | IP40 |
| Nominālais spriegums | 380V |
| Novērtēta strāva | 100A - 4000A |
| Nominālā frekvence | 50Hz |
| Garantijas periods | 2 gadi |
| Iežogojums | Plastmasas izsmidzināšana |
| Iesaiņojums | Noklusējuma koka korpusa iepakojums, atbalstīts pielāgots iepakojums |
| Ražošanas adrese | Jangzhongas pilsēta, Jiangsu province, Ķīna |
| Apliecība | CE, CB |
| Lietojumprogrammu scenāriji | Piemērots lietošanai iekštelpās |
Populāri tagi: Apgaismojuma autobusu vads, Ķīnas apgaismojuma autobusu vadu ražotāji, piegādātāji
You Might Also Like
Nosūtīt pieprasījumu




