
Gaisa izolēta autobusu kanāla elkonis
Gaisa tipa autobusu T-Elbovs ir galvenais savienotājs, ko izmanto, lai mainītu autobusa virzienu un sasniegtu filiāles enerģijas sadalījumu ., tas tiek nosaukts par tā “T” formu .} Tā pamatfunkcija ir zarojuma līnija no galvenā autobusa ķēdes, kas nodrošina strāvas padeves sistēmu, lai saglabātu trīsparaugu. sadalījums
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads
Gaisa tipa autobusu T-Elbovs ir galvenais savienotājs, ko izmanto, lai mainītu autobusa virzienu un sasniegtu filiāles enerģijas sadalījumu ., tas tiek nosaukts par tā “T” formu .} Tā pamatfunkcija ir zarojuma līnija no galvenā autobusa ķēdes, kas nodrošina strāvas padeves sistēmu, lai saglabātu trīsparaugu. izplatīšana . Tā darba princips ir tāds, ka, kad galvenā ķēdes strāva tiek pārraidīta caur t-elbuma horizontālo vadītāju, zarojuma ķēdi var izvadīt caur vertikālo filiāles vadītāju, saprotot "viens no diviem" strāvas sadales režīmu . Šī dizaina pievienošana ir pievienota. shēmas .
Produktu specifikācijas
| Produkta nosaukums | Gaisa izolēta autobusu kanāla elkonis |
| Zīmols | Anbusway |
| Diriģenta materiāls | Vara kopne /alumīnija kopne |
| Aizsardzības klase | IP40 |
| Nominālais spriegums | 380V |
| Novērtēta strāva | 100A - 4000A |
| Nominālā frekvence | 50Hz |
| Garantijas periods | 2 gadi |
| Iežogojums | Plastmasas izsmidzināšana |
| Iesaiņojums | Noklusējuma koka korpusa iepakojums, atbalstīts pielāgots iepakojums |
| Ražošanas adrese | Jangzhongas pilsēta, Jiangsu province, Ķīna |
| Apliecība | CE, CB |
| Lietojumprogrammu scenāriji | Piemērots lietošanai iekštelpās |
Populāri tagi: Gaisa izolēta autobusu vadu elkonis, Ķīna gaisa izolēta autobusu vadu elkoņu ražotāji, piegādātāji
Pāri:Datu centra autobuss
Nākamo:Gaisa izolēts autobusa ceļš
You Might Also Like
Nosūtīt pieprasījumu



