Lietu sveķu autobuss
Produkta ievads
Epoxy sveķu liešanas autobuss izmanto vakuuma liešanas procesu, cieši iekapsulējot augstas veiktspējas izolācijas sveķus un autobusu iežogojumu integrētā veselumā {. Tās iekšējā "sviestmaizes" struktūra ar fāzes vadiem cieši laminēta ne tikai ar lielisku strāvu un tilpumu, bet arī ievērojami uzlabo dinamisku un siltumu, ar izcilu strāvu un lielisku strāvu, bet ievērojami palielina dinamisku un siltumu, ar izcilu, ar izcilu strāvu, bet arī dinamisku un termisku stabilitāti. Ar aizsardzības klasi līdz IP68 tai ir ūdensnecaurlaidīgas, putekļu izturīgas un pretkorozijas īpašības, un tas var stabili darboties 5 metru dziļumā zem ūdens vai sāls izsmidzināšanas vidē 1, 000 stundas ., salīdzinot ar parasto autobusu, tai ir noteikts ugunsdrošība .}, kas ir pilnībā ieslēgta augstākā līmeņa uzlabošana, kas ir piemērota. Scenāriji, piemēram, rūpnieciskās rūpnīcas, pazemes komunālo pakalpojumu tuneļi un ķīmiskie parki ar augstu mitrumu, spēcīgu koroziju vai sprādzienbīstamības un ugunsdrošības prasības .
Produkta akcenti
1. Augsta aizsardzība:
IP68 aizsardzības klase ir augstākais līmenis, ko Busways šobrīd var sasniegt .
2. zemas uzturēšanas izmaksas:
Pēc epoksīda sveķu izolācijas slāņa izārstēšanas tas var novērst ūdens tvaikus, ja tos lieto ūdenī vai pazemē, un pretoties ultravioletiem stariem, ja tos lieto ārpus telpām ., tas reti iziet noveco vai plaisā, samazinot nākamās uzturēšanas izmaksas .}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}. samazinot {..
Produktu specifikācijas
| Produkta nosaukums | Lietu sveķu autobuss |
| Zīmols | Anbusway |
| Diriģenta materiāls | Vara kopne /alumīnija kopne |
| Aizsardzības klase | IP68 |
| Nominālais spriegums | 380V |
| Novērtēta strāva | 250A - 6300A |
| Nominālā frekvence | 50Hz |
| Garantijas periods | 2 gadi |
| Iežogojums | Epoksīda sveķu liešana |
| Iesaiņojums | Noklusējuma koka korpusa iepakojums, atbalstīts pielāgots iepakojums |
| Ražošanas adrese | Jangzhongas pilsēta, Jiangsu province, Ķīna |
| Apliecība | CE, CB |
| Lietojumprogrammu scenāriji | Āra un pazemes lietojumprogramma |
Lietojumprogrammu scenāriji
1. mitra vai iegremdēta vide
Pateicoties cast Busway augstajai aizsardzības veiktspējai, to var izmantot ekstrēmā vidē ar augstu mitrumu vai ilgtermiņa ūdens iegremdēšanu . Turklāt šāda veida izstrādājumiem ir spēcīga izturība pret sāli un sārmiem, var izturēt jūras vēsmas eroziju, un tas ir piemērots arī piekrastes scenārijiem .}}}}}}}}, un tas ir piemērots arī piekrastes scenārijiem .}}}}}}}, kas ir piemērots arī piekrastes scenārijiem .}}}}}, kas ir piemērots arī piekrastes scenārijiem .}}}}, kas ir piemērots arī piekrastes scenārijiem .}}})
2. Ķīmiskās un sprādzienbīstamās vietas
Tiek izārstēts izlieto autobusu izolācijas slānis, kas var efektīvi novērst sprādzienbīstamo gāzu iekļūšanu un pretoties spēcīgiem korozīviem materiāliem . Tāpēc to var izmantot ekstrēmās vidēs, piemēram, ķīmiskos darbus un naftas pārstrādes rūpnīcas .}
3. Putekļaini un āra brīvdabas scenāriji
Vadītspējīgiem putekļiem ir tendence izraisīt īssavienojuma kļūmes, un pilnībā noslēgtā autobusa uzbūves struktūra var novērst putekļu uzkrāšanos . Iekārtu piegādes piegādes sistēmu brīvdabas kuģu būvētavās ir jāiztur vējš, lietus un ultravioletā starojums. var novērst UV izšķirtspēju, no apkopošanas, kas atrodas noņemšana, kas izgriezta, kas izgriezta, kas izejot no cast. kalpošanas laiks .
Produktu displejs


Populāri tagi: Lietu sveķu kopsumma, Ķīna Cast Resin Busduct ražotāji, piegādātāji
You Might Also Like
Nosūtīt pieprasījumu




